wynajem Osiedle Walendia, Walendów

Nr oferty 372/10491/ODW
Cena 16 000 PLN
Domy
Powierzchnia
280 M
Powierzchnia działki
1500 M
Ilość pokoi
6
Rok budowy
2007

Na wynajem przestronny i elegancki, w pełni umeblowany dom o powierzchni 280m2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem o powierzchni ponad 1500m2.

Nieruchomość położona w jest w Walendowie na prestiżowym osiedlu Walendia. Osiedle przestronnych i eleganckich domów w Walendowie, na granicy Lasów Sękocińskich, to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą uciec od zgiełku miasta, ale nie chcą rezygnować z jego udogodnień.

Mieszkańcy osiedle mają do dyspozycji również obiekty rekreacyjne: boisko sportowe, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a w planach dalszych etapów są kolejne udogodnienia. Połączenie wysokiej jakości, funkcjonalnych rozkładów oraz rozbudowanej infrastruktury daje mieszkańcom Walendii komfort, bezpieczeństwo i pewność wygodnego życia. Idealne mieszkanie dla osób, ceniących spokój i rekreację na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta.

Osiedle umiejscowione jest w otulinie lasu Sękocińskiego, z okien rozpościera się widok na stawy i pobliski park. Bliskość do Warsaw Expo (7 min), Centrum w Jankach (15 min) i do trasy S8 (10 min). Dojazd do centrum Warszawy i dzielnic południowych zajmuje 15-20 min. Walendów jest również skomunikowany z Warszawą i Pruszkowem komunikacją miejską.

Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Cały dom został zaprojektowany z idealnym zagospodarowaniem przestrzeni, a sam układ pozwala na optymalne użytkowanie przez jego domowników.

ROZKŁAD:

Na parterze znajduje się:
– salon połączony z jadalnią z wyjściem na taras i do ogrodu,
– oddzielna kuchnia,
– gabinet,
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.
Na piętrze znajduje się
– sypialnia główna z przynależącą łazienką oraz garderobą,
– dwie dodatkowe sypialnie,
– łazienka z prysznicem.

Zapraszamy na prezentacje!

Osoba do kontaktu: Małgorzata Komosińska + 48 602 796 454