sprzedaż Kotor, Montenegro

Nr oferty B10/AH/M
Cena 121 500 EUR
Oferty Zagraniczne
Powierzchnia
37,34 M
Ilość pokoi
2
Piętro
2/3
Rok budowy
2020

Prime Living Real Estate  oferuje do sprzedaży apartamenty wakacyjne w Czarnogórze.

Prezentowana inwestycja jest doskonale usytuowana pomiędzy rajem żeglarskim Porto Montenegro w Tivat a historycznym starym miastem Kotor, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp przez lotnisko Tivat (2 km). Można stąd podziwiać spektakularny zachód słońca nad dziewiczym Adriatykiem, podczas gdy górska bryza wypełnia powietrze słodkim zapachem czarnej sosny.

Podczas gdy wielu będzie korzystać z udogodnień, w tym wspólnego basenu, inni będą chcieli odkrywać meandrującą linię brzegową piaszczystych plaż, odosobnionych zatok i zatoczek, jednocześnie szukając własnego małego raju.

Górzyste położenie inwestycji oferuje również miłośnikom przyrody krainę majestatycznych skrajności, z wysokimi płaskowyżami, głębokimi wąwozami, kanionami rzek i jeziorami polodowcowymi.

 

W inwestycji dostępne są mieszkania jedno i dwu-pokojowe a także mieszkania z ogródkami usytuowane na parterze, o metrażach od 19.18 m2 do 62,95 m2.

W cenie mieszkań deweloper oferuje wykończenie „pod klucz” warte 7000 -8000 euro.

Właściciele nieruchomości mogą zdecydować się na wynajem swoich mieszkań za pośrednictwem profesjonalnych, kompleksowych usług, które oferuje deweloper.

Do dyspozycji mieszkańców na terenie inwestycji znajduje się również:

  • Basen z widokiem na zachód słońca nad Adriatykiem.
  • Dedykowana obsługa recepcji
  • Dostępna usługa sprzątania i prania, pozwalająca cieszyć się wolnym czasem
  • Wydzielone miejsca, w których dzieci mogą bawić się w otoczeniu przyrody
  • Miejsca parkingowe

Prezentowany apartament jest całkowicie wykończony, umeblowany i wyposażony. Składa się z dwóch apartmentów w lustrzanym odbiciu, połączonych ze sobą wewnętrznymi drzwiami. Każdy składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Możliwość zmiany aranżacji wnętrz np. likwidacji aneksu kuchennego w jednym z mieszkań.

Rozwój turystyki nadal rośnie, a Czarnogóra jest obecnie uznawana za jedno z najbardziej  atrakcyjnych, nowo odkrytych i wschodzących miejsc turystycznych na świecie. Zakup i rejestracja nieruchomości są łatwe a inwestorzy zagraniczni i obywatele Czarnogóry traktowani jednakowo. Czarnogóra ma również umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania z 34 krajami,  i nie oferuje limitów kapitałowych.

Czarnogóra wykazuje łatwość w pozyskiwaniu większej liczby inwestorów, zapewniając atrakcyjne stawki podatkowe, pozwolenie na pobyt i pracę. W związku z tym Czarnogóra jest wschodzącym hotspotem deweloperskim.

Posiadamy w swojej ofercie więcej apartamentów.

Zapraszamy do kontaktu:

Małgorzata Komosińksa, +48 602796544