Wynajem domu Stare Młociny, Bielany

Nr oferty 187/10491/ODW
Cena 22 000 PLN
Domy
Powierzchnia
550 M
Powierzchnia działki
1110 M
Ilość pokoi
8
Rok budowy
2013

Do wynajęcia nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni 550m2 na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 1000 m2. Dom został zaprojektowany przez renomowanego architekta – wykończony został z materiałów o najwyższej jakości.

Wysoki parter o pow. 206 m2 to niezwykle reprezentacyjna, skąpana w świetle otwarta część dzienna (70m2) ze ścianą okazałych okien, wychodzących na piękny ogród. Przy nowoczesnej kuchni znajduje sie zarówno duża jadalnia jak i mniejsza przestrzeń tzw. śniadaniowa. Na tym piętrze znajduje się również zamknięty, obszerny gabinet -/biblioteka.

Piętro o pow. 176 m2 to cześć sypialniano – relaksacyjna z wyjściem na słoneczny taras o pow. 90m. Wielkie płaszczyzny mahoniu nadają przestrzeni ciepły, luksusowy charakter. Sypialnia małżeńska z pokojem kąpielowym i połączona z nim garderoba robi niezwykle wrażenie, spotęgowane przez szklana ścianę z widokiem na ogród. Na piętrze łącznie znajduje się 5 pokoi i 3 łazienki.

Dom zlokalizowany jest wśród pięknych terenów zielonych, licznych domów i rezydencji. Ta enklawa ciszy i spokoju jest równocześnie znakomicie skomunikowana z dobry dojazdem do centrum, usytuowane jedynie 2,5 km od stacji metra Młociny, pętli tramwajowej oraz autobusowej.

Lokalizacja ta szczyci się wygodą i komfortem zamieszkania w pełni rozwiniętą infrastrukturą: nieopodal żłobki, przedszkola, szkoły (podstawowe, gimnazja licea), Uniwersytet Stefana Wyszyńskiego, sklepy, kawiarnie, restauracje, drogerie, apteka.

Serdecznie zapraszamy do prezentacji.

Małgorzata Komosińska +48 602 796 544