sprzedaż Tivat, Czarnogóra

Nr oferty 11/10491/ODS
Cena 700 000 EUR
Oferty Zagraniczne
Powierzchnia
345 M
Powierzchnia działki
640 M
Ilość pokoi
5

Prime Living oferuje na sprzedąż wyjątkową willę  w miejscowości Durasevici  na półwyspie Lustica położona w idyllicznej wiejskiej okolicy, zbudowana z lokalnego rzeźbionego kamienia z basenem, siłownią, sauną i kompletną infrastrukturą miejską.

Dom zbudowany jest na trzech poziomach: Powierzchnia piwnicy to 140m2. Składa się z sauny, łazienki z prysznicem, pomieszczenia technicznego, siłowni, strefy rekreacyjnej, pralni oraz dużej sypialni z własną łazienką i małym ogródkiem. Na parterze znajduje się duży salon z jadalnią i kuchnią, toaleta oraz duży taras z wyjściem na taras główny i płaskowyż z basenem o długości 13m i szerokości 3m. Piętro składa się z trzech sypialni, każda z łazienką i francuskimi tarasami. Łączna powierzchnia mieszkalna parteru i pierwszego piętra to 205m2.

W całym domu zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe, wspomagane instalacjami kolektorów słonecznych.

Działka o powierzchni 640m2 ze starannie zagospodarowanym podwórkiem, parkingiem na trzy samochody, basenem i budynkiem pomocniczym przy basenie z grillem. Dom wyposażony jest w bio-septyczny szambo. Najkrótsza odległość od morza po północnej stronie Lustica wynosi około 800m, a odległość od morza i najbliższej plaży Plavi Horizonti po południowej stronie Lustica wynosi około 1,1 km.

Najkrótsza odległość od morza po północnej stronie Lustica wynosi około 800m, a odległość od morza i najbliższej plaży Plavi Horizonti po południowej stronie Lustica wynosi około 1,1 km.

Willa znajduje się w rejonie Tivat, który staje się jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych ze względu na swoją najbardziej znaną inwestycję o nazwie Porto Montenegro.
Odległość od lotniska Tivat wynosi 8 km, a w najbliższym otoczeniu znajdują się najbardziej luksusowe kompleksy na czarnogórskim wybrzeżu – Porto Montenegro, Luštica Bay, Portonova i La Perla.

Najbliższa marina z miejscami do wynajęcia dla jachtów, w zależności od potrzeb, znajduje się niecałe 2 km dalej w miejscowości Solila. Porto Czarnogóra jest 10 km od hotelu.

Zapraszamy do kontaktu!