Wynajem mieszkania ul. Okólnik, Śródmieście

Nr oferty 853/10491/OMW
Cena 4300 PLN
Mieszkania
Powierzchnia
57 M
Ilość pokoi
2
Piętro
1/6
Rok budowy
1912

Unikatowy apartament w Kamienicy Ordynacka. Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących piękno, estetykę i klimat dawnej Warszawy.

Prezentowany apartament o powierzchni 57 m2, to propozycja wyjątkowa.
Klimatycznie i przytulnie urządzone wnętrze, wykończone materiałami wysokiej jakości, z dbałością o każdy szczegół.
Apartament łączący w sobie smak i poczucie estetyki na najwyższym poziomie!
Mieszkanie składa się z salonu z wyjśćem na balkon, osobnej kuchni, sypialni, łazienki z prysznicem i pomieszczenia gospodarczego/gaderoby.

LOKALIZACJA
=-=-=-=-=-=-
Ulica Okólnik, róg ulicy Ordynackiej, miejsce szczególne na mapie Stolicy, to tutaj od ponad stu lat stoi Kamienica Ordynacka. Bezpośrednie położenie przy Trakcie Królewskim, w otoczeniu licznych zabytkowych budynków z przełomu ubiegłego stulecia, a jednocześnie w tętniącym życiem kulturalno- biznesowym sercu miasta.
To miejsce połączenia nowoczesności z historią.

KAMIENICA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Wzniesiona w 1912 roku na terenach dawnej Ordynacji Krasińskich, jako jeden z nielicznych budynków ocalała w niemal niezmienionej formie. Neoklasycystyczna fasada, nawiązująca do herbu rodziny Krasińskich, dzięki starannym pracom renowacyjnym na nowo stała się perłą Śródmieścia.
Wewnętrzny dziedziniec wyłożony został jasnym kamieniem. Starannie zaprojektowana zieleń, oryginalne lampy i odrestaurowana brama wejściowa, stanowią doskonałe odzwierciedlenie szlachetnej estetyki lat dwudziestych ubiegłego stulecia.
Wnętrze kamienicy to zachwycające pięknem secesji białe marmurowe schody, dębowe drzwi, mosiężne detale, zachowana czarno-biała szachownica posadzki, a uwieńczenie formy stanowi piękna, secesyjna winda.