Sprzedaż domu Ursynów, Warszawa

Nr oferty 22/10491/ODS
Cena 2 600 000 PLN
Domy
Powierzchnia
213 M
Powierzchnia działki
700 M
Ilość pokoi
6
Rok budowy
2000

Dom położony jest w dzielnicy Ursynów, na osiedlu Jeziorki Południowe, przy cichej wewnętrznej ulicy, na której znajdują się wyłącznie budynki mieszkalne, jednorodzinne.

Budynek jest zlokalizowany Ursynowie, tradycyjny dom mieszkalny z garażem na dwa samochody o pow. całkowitej 279 m2. Budynek został zaprojektowany w postaci eleganckiego domu jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem. Na parterze znajdują się pomieszczenia ogólnoużytkowe: hol wejściowy, salon, jadalnia, kuchnia oraz dodatkowo sypialnia z łazienką. Przedsionek łączy część mieszkalną z garażem na 2 samochody.

Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, gabinet oraz łazienka. Budynek posiada taras osłonięty pergolą na poziomie ogrodu oraz obszerny taras na poziomie poddasza.
Dom wykończony w bardzo dobrym standardzie, na podłogach parkiet drewniany w doskonałym stanie, łazienka na parterze po kapitalnym remoncie. Główna sypialnia z dużą garderobą z nowymi szafami i zabudową. Stolarka wewnętrzna drewniana, okna drewniane na całym parterze wszystkie okna antywłamaniowe. Budynek bardzo dobrze izolowany termiczne co w obecnych czasach ma bardzo duże znaczenie.

Do ulicy Puławskiej jest ok. 1 km. Komunikacja miejska znajduje się w odległości 500m, szkoła w odległości 800m. Do supermarketów jest ok. 800m do 1 km. Do stacji kolejowej SKM jest ok. 1,2km. Do centrum Warszawy odległość ok. 14km, na lotnisko 5km. W pobliżu centrum fitness, korty tenisowe, Las Kabacki, ścieżki rowerowe.