Wynajem domu Saska Kępa, Warszawa

Nr oferty 110/10491/ODW
Cena 13 800 PLN
Domy
Powierzchnia
260 M
Powierzchnia działki
550 M
Ilość pokoi
6
Rok budowy
2021

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni  około 260 m2 położony w spokojnej i cichej okolicy domów jednorodzinnych na Saskiej Kępie.

Nieruchomość świeżo po generalnym remoncie łącznie z fasadą domu.

Wysokiej jakości, nowocześnie i  starannie wykończenie wnętrze.

Dom posiada trzy kondygnacje.
Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodka, półotwarta kuchnia z jadalnią w pełni wyposazona w wysokiej jakości sprzęt AGD, toaleta dla gości oraz pomiesczenie gospodarcze.
Pierwsze piętro to prywatna strefa domowników, która składa się z dużego salonu typu open-space z wyjściem na przestronny taras, dwóch sypialni, w tym głównej z łazienką z wanną.
Poddasze to dwa dodatkowe pokoje oraz duża łazienka z prysznicem i z pralnią.
W bryle budynku jest garaż mieszczący jeden samochód, a na podjeździe są dodatkowe dwa miejsca parkingowe.

Saska Kępa to część dzielnicy Praga Południe, położonej w prawobrzeżnej części Warszawy, często uważana za najpiękniejszy zakątek stolicy. W znacznej części obszaru dominuje międzywojenna architektura willowa, kilka osiedli mieszkaniowych zbudowanych na przełomie lat pięćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku a także kilka pojedynczych apartamentowców. Znajduje się tu wiele zabytków modernizmu, liczne ambasady.
Dzielnica ta jest niezmiernie ciekawa pod względem kulturalno-rozrywkowym co daje nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu.
W pobliżu znajdują się placówki dyplomatyczne, żłobki, przedszkola oraz szkoły.

Kilka minut samochodem do szkoły francuskiej.