Wynajem mieszkania ul. Różana, Mokotów

Nr oferty 73/10491/OMW
Cena 7500 PLN
Mieszkania
Powierzchnia
78 m2
Ilość pokoi
3
Piętro
1/5
Rok budowy
2018

Apartament położony na piętrze 1 w apartamentowcu z basenem i siłownią, wykończony w wysokim, minimalistycznym standardzie. Wysokiej klasy kamienie, parkiety, elementy armatury sanitarnej powodują, że każdy znajdzie tam swoje miejsce oraz doceni jakość i standard.
W cenie najmu miesięcznego są meble, całość pozostaje jak na zdjęciach, generalnie nieruchomość gotowa do wejścia od zaraz. Składa się z salonu, z aneksem kuchennym, dwóch łazienek oraz dwóch sypialni. Wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęty AGD oraz urządzenia. Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne przedmioty gospodarstwa domowego.

Znakomite miejsce na Górnym Mokotowie, kameralna ul. Różana
To jedna z najładniejszych lokalizacji w tej dzielnicy, dzięki bliskości terenów zielonych (skwer, Pole Mokotowskie, Morskie Oko), infrastruktury edukacyjnej (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum im. Reytana, SGH, Politechnika Warszawska) i usługowej. Bardzo dużym atutem jest sąsiedztwo dopiero co odnowionego Nowego Teatru, które staje się jednym z centrów kultury tej części miasta. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum poprzez linie autobusowe i tramwajowe z al. Niepodległości, oraz metro.

W cenie mieszkania jest miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zaliczki za wodę i ogrzewanie w cenie najmu.

Zapraszamy do prezentacji nieruchomosci