Wynajem mieszkania ul. Okólnik, Śródmieście

Nr oferty 23/10491/OMS
Cena 5000 PLN
Mieszkania
Powierzchnia
46 m
Ilość pokoi
2
Piętro
5/6
Rok budowy
1912

Prezentowany apartament o powierzchni 46 m2, to propozycja wyjątkowa.
Doskonale zaprojektowane wnętrze, utrzymane w ciepłej kolorystyce wykończony został materiałami wysokiej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Podział na część oficjalną i prywatną zapewnia jego mieszkańcom komfort spotkań towarzyskich, pracy oraz odpoczynku.

Piękny salon ( ekspozycja wschodnia), połączony z jadalnią, oraz kuchnię. Salon częściowo otwarty na przedpokój, dodatkowo optycznie powiększa i pięknie doświetla wnętrze. Część prywatna to sypialnia oraz duża, funkcjonalna łazienka. Apartament łączący w sobie smak i poczucie estetyki na najwyższym poziomie!

Wzniesiona w 1912 roku na terenach dawnej Ordynacji Krasińskich, jako jeden z nielicznych budynków ocalała w niemal niezmienionej formie. Neoklasycystyczna fasada, nawiązująca do herbu rodziny Krasińskich, dzięki starannym pracom renowacyjnym na nowo stała się perłą Śródmieścia.
Wewnętrzny dziedziniec wyłożony został jasnym kamieniem. Starannie zaprojektowana zieleń, oryginalne lampy i odrestaurowana brama wejściowa, stanowią doskonałe odzwierciedlenie szlachetnej estetyki lat dwudziestych ubiegłego stulecia.

Wnętrze kamienicy to zachwycające pięknem secesji białe marmurowe schody, dębowe drzwi, mosiężne detale, zachowana czarno-biała szachownica posadzki, a uwieńczenie formy stanowi piękna, secesyjna winda.

Zapraszam do prezentacji nieruchomosci.

Małgorzata Komosińska: +48 602 796 544