Wynajem mieszkania ul.Sarmacka, Wilanów

Nr oferty 199/10491/OMW
Cena 2700 PLN
Mieszkania
Powierzchnia
58,09
Ilość pokoi
2
Piętro
3/4
Rok budowy
2009

Wyjątkowa lokalizacja i doskonała architektura to atuty inwestycji, w której znajduje się apartament. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, liczne kawiarnie, międzynarodowe przedszkola, szkoła, sklepy oraz kliniki. Efektownie i komfortowo zaplanowane osiedla skupiają w jednym miejscu liczne udogodnienia dzięki czemu wszystko co potrzebne jest na wyciągniecie ręki. Sąsiedztwo parku sprawia, że inwestycja przygotowana została z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni i jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej. Kompleks, w którym znajduje się apartament, jest zamknięty, strzeżony i monitorowany, z częściami wspólnymi wykończonymi najwyższej jakości materiałami. Pięknie utrzymana zieleń na dziedzińcu wewnętrznym. Aktywnie spędzający czas mogą skorzystać z okolicznych tras biegowych i rowerowych prowadzących do Śródmieścia i Konstancina.

Bardzo ładny, w pełni klimatyzowany 2- pokojowy apartament o powierzchni 58,09 m2. Usytuowany na trzecim piętrze w chronionym 24h/dobę czteropiętrowym budynku z 2009 roku (z windą) z ograniczonym dostępem na terenie miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej 21. Apartament wykończony 4 lata temu. Wszystkie okna wychodzą na stronę południowo-zachodnią, a wysokie na 3 metry stropy w pokojach dają poczucie dodatkowej przestrzeni. Meble zostały wykonane na indywidualne zamówienie. Kuchnia wyposażona w energooszczędny sprzęt AGD marki Siemens (w zabudowie). Blaty kuchenne z granitu, na podłodze parkiet dębowy.

Przedmiotem najmu może być dodatkowo 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 100 PLN/m-c. Najemca pokrywa opłaty związane ze zużyciem prądu w lokalu oraz ewentualną dopłatę do zużycia mediów (ponad zaliczkę w kwocie 250 PLN, która to zaliczka jest objęta czynszem w kwocie 2.700 PLN płatnym do Wynajmującego). Kaucja w wysokości 6.000 PLN. Minimalny okres najmu – 12 miesięcy.

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Komosińska +48 602 796 544