Wynajem mieszkania ul. Twarda, Śródmieście

Nr oferty 119/10491/OMW
Cena 20 000 PLN
Mieszkania
Powierzchnia
160
Ilość pokoi
3
Piętro
15/44
Rok budowy
2013

Apartamentowiec zlokalizowany został na ulicy Twardej 4 u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej w samym centrum miasta zaraz obok niesamowitego i historycznego Placu Grzybowskiego, gdzie można znaleźć dużo modnych knajpek i restauracji jak również obok Parku Saskiego- najsłynniejszego parku w Warszawie z przepiękną fontanną oraz licznymi alejami do długich spacerów po pracy bądź uprawiania joggingu. Uliczki z parku prowadzą wprost na Rynek Starego Miasta, Krakowskie Przedmieście a następnie Nowy Świat miejsca bardzo rozrywkowego, pełnego pozytywnego nastawienia z dostępem do licznych restauracji, kawiarni, butików, jak również galerii handlowej Złote Tarasy.

 

Twarda 4 to miejsce bogate również w obiekty dziedzictwa kulturowego – Pałac Kultury i Nauki, Teatr Wielki i Opera Narodowa tuż za rogiem, a słynne muzeum Zachęta jedynie 900 m od apartamentowca. Cosmopolitan Twarda 4 zlokalizowany został w doskonale skomunikowanym miejscu – nieopodal położone są stacje obu linii metra, linie autobusowe, tramwajowe oraz główny dworzec kolejowy stolicy – Warszawa Centralna. Znakomity dojazd do lotniska Chopina, który zajmuje jedynie 20 min.

Mieszkanie o powierzchni 160m2, wykończone materiałami najlepszej jakości: dębowe deski podłogowe, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji, wbudowane szafy, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament posiada inteligentny system.

Nietypowym, jak na mieszkalne wysokościowce, rozwiązaniem są otwierane okna, które są od podłogi do sufitu, a także wychodzące poza obrys bryły budynku wykusze, które powiększają pole widzenia mieszkańcom apartamentó

ROZKŁAD

– przedpokój
– salon z pół zamkniętą kuchnią
– WC gościnne
– pralnie
– 2 sypialnie: z widokiem na Plac Grzybowski z osobną łazienka i dużymi szafami
– Master Bedroom z widokiem na Pałac Kultury oraz łazienka i garderoba.

Miejsce w Podziemnym Parkingu jest wliczone w cenę.

Zapraszam serdecznie na prezentację nieruchomości.

Małgorzata Komosińska +48 602 796 544